Dalies

Ziemassvētku saulgriežu izstāde  “Mākslas dāvināt mākslu 4”

Laikmetīgās mākslas galerija “Bazar’t” aicina uz Ziemassvētku saulgriežu izstādi  “Mākslas dāvināt mākslu 4”

No 8. decembra līdz pat 31. janvārim Rīgā, Krasta iela 46, TC “Mols” esošajā mākslas galerijā “Bazar’t” būs skatāma Ziemassvētku tematikai veltīta izstāde “Mākslas dāvināt mākslu 4”.

Šī ir jau ceturtā galerijas Ziemassvētku izstāde, kas ap sevi ir pulcinājusi vairākus izcilus, profesionālus Latvijas māksliniekus. Kopizstādē „Māksla dāvināt mākslu 4” dalību ņēmuši vairāki fantastiski pašmāju autori, kā Dina Dubiņa, Alise Mediņa, Zane Lūse, Līva Paklane Fanelli, Pēteris Līdaka, Kaspars Perskis, Igors Bernāts, Anna Afanasjeva, Dace Zēģele, Ivonna Zīle un daudzi citi autori. Mākslas galerijas “Bazar’t” esošo izstādi “Māksla dāvināt mākslu 4” var raksturot, kā profesionālu mākslinieku darbu kopizstādi, kur vienkopus iespējams apskatīties un iegādāties vairāk kā 80 dažādu Latvijā mīlētu mākslinieku darbus.

Katrai paaudzei ir raksturīga sava kultūra, un mākslas galerija “Bazart”, kā savus māksliniekus ir izraudzījusies jau zināmus, profesionālus jaunās paaudzes mākslinieku. Māksliniekus, kas savas studiju gaitas ir beiguši. Māksliniekus, kas regulāri izstādās Latvijas galerijās un muzejos, kopā arī piedalāmies mākslas Art Fair pasākumos, gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Savukārt, šobrīd, uz skaisto ziemas saulgriežu laiku šo mākslinieku darbi apskatāmi vienkopus – vienā telpā TC “Mols” 2 stāvā.

Līdzās audekliem izstādē  būs skatāmi arī dizaina: stikla, tēlniecības un keramikas mākslinieku darbi. Visus izstādē iekļautos darbus būs iespējams arī iegādāties, ienesot svētku sajūtu pašu mājās vai dāvinot to saviem tuvajiem cilvēkiem.

Mākslas kopizstāde “Māksla dāvināt mākslu 4” mākslas galerijā “Bazar’t”, t/c “Mols” 2.stāvā, Krasta ielā 46, Rīgā būs skatāma no 8. decembra līdz 31 janvārim katru dienu no plkst. 12.00 – 19.00.