Dalies

Par mums

Kas ir Mols?

Tirdzniecības centrs „Mols” ir viens no pirmajiem Latvijā atvērtajiem tirdzniecības centriem. Tas tika atklāts 1998. gadā, bet jau 2002. gadā notika centra paplašināšana.

„Mols” ir mūsdienīgs tirdzniecības centrs, kas, pateicoties savai atrašanās vietai Krasta ielā, orientēts tieši uz autobraucējiem. Interesanti, ka „Mols” citu Rīgas tirdzniecības centru vidū izceļas ar lielu pircēju vīriešu īpatsvaru un augstu apmeklējuma lietderību, jo pircēji “Molu” apmeklē mērķtiecīgi, veikt ieplānoto pirkumu. Pateicoties tā pārdomātajam un kompaktajam plānojumam, iepirkšanās “Molā” ir ļoti ātra un ērta.

„MOLS” – ARĪ VĪRIEŠIEM

Pēdējo gadu laikā tirdzniecības centru „Mols” iecienījuši arvien vairāk vīriešu, kā galveno iemeslu minot tā kompakto platību, kas palīdz ietaupīt laiku, meklējot sev nepieciešamās preces. Kā atzīst paši klienti – „Mols” piedāvā tieši to, ko vajag un tieši tik, cik vajag – neko lieku! Kā arī „Mols” ir parūpējies par tiem kungiem, kuri gaida savas dāmas iepērkoties, un piedāvā lielu TV ekrānu ar sporta, auto un izklaides raidījumu programmām un ērto atpūtas zonu.

ATRAŠANĀS VIETA

„Mols” ir vistipiskākais autobraucēju iepirkšanās centrs Rīgā, uz kuru vairāk nekā 90% apmeklētāju ierodas ar privāto automašīnu.Tirdzniecības centram „Mols” ir viegli piekļūt, un tas nodrošina plašas unērtas autostāvvietas, ieskatot daudzstāvu autostāvvietu 4 stāvos un stāvlaukumuar 870 stāvvietām. „Mola” atrašanās vietu kā priekšrocību min arī tie cilvēki,kuri iepirkties uz Rīgu ar savu auto dodas no citām Latvijas pilsētām.

SPECIĀLĀ MOTOCIKLU STĀVVIETA

Latvijā ir ap 10 000 aktīvo motobraucēju, bet īpašas stāvvietas motocikliem ir retums. Tirdzniecības centrs „Mols” ir pirmais no tirdzniecības centriem Latvijā, kas ierīkojis šādu stāvvietu 6 motocikliem.

MOLS ATPŪTAS ZONA

Cik bieži nācies meklēt ērtu tikšanās vietu, kur bez maksas var novietot auto, stundas laikā pagūt iedzert kafiju, paēst un satikties ar draugiem? Cik daudz tirdzniecības centrus zināt, kur uz lielā ekrāna var sekot līdzi aktuālajām sporta spēlēm, auto un izklaides raidījumiem visas dienas garumā? Tas varētu būt īpaši interesanti kungiem, kuri gaida savas dāmas iepērkoties. 
“Mols” atpūtas zona tirdzniecības centra 2.stāvā, kurā Tu vari sarīkot biznesa tikšanos, laiski palasīt žurnālus vai skatīties TV.

Ērta tikšanās vieta

„Mols” atpūtas zona ir īstā vieta, lai satiktos ar draugiem un atpūstos pēc iepirkšanās, kā ari mierīga vieta biznesa tikšanām un sarunām.

Skaties TV

Brauc un izbaudi patiesas sporta emocijas uz TV lielā ekrāna. Sporta, auto un izklaides programma tiek translētas visu dienu uz lielā ekrāna.