Dalies

Vasarai piestāv atpūta!

Iepērcies t/c Mols un laimē individuālu golfa spēles iepazīšanās nodarbību Viesturi Golfs

Loterijas atļaujas Nr.7337

 1. No 13.jūnija līdz 3.jūlijam veic pirkumu t/c Mols veikalā par vismaz 50 EUR vai vairāk, ko apliecina viens pirkuma čeks, piedalies momentloterijā un laimē vienu no 80 individuālām golfa spēles iepazīšanās nodarbībām golfa klubā Viesturi Golfs: nodarbības ilgums 1h 45min, inventārs iekļauts. Visaptveroša nodarbība trenera pavadībā, kurā ietilpst 1. un 9. bedrītes izspēle, treniņlaukuma sesija un ripināšana uz grīna 42,35 EUR vērtībā
 2. Pirkuma čekā nedrīkst būt iekļautas preces no šādām preču kategorijām:
  • Par saņemtiem pakalpojumiem finanšu iestādēs, bet ne par produktu iegādi;
  • Alkoholiskie dzērieni (tai skaitā alus), tabakas izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes, medikamenti un enerģijas dzērieni;
  • Dāvanu karšu iegāde;
  • Rēķinu apmaksa (piem., telekomunikācijas, bet ne tikai);
  • Norēķini par Latvijas Pasta pakalpojumiem, bet ne par produktu iegādi;
  • Pirkumi, kurus veikušas juridiskās personas;
  • Preces iegāde uz nomaksu.
 3. Ja vēlies piedalīties loterijā, par loterijā izslēgtajiem produktiem jānorēķinās atsevišķā čekā.
 4. Ja esi veicis pirkumu, kurš atbilst loterijas noteikumiem, dodies uz t/c Mols informācijas centru, uzrādi pirkuma čeku, kur informācijas centra darbiniece pārliecināsies par čeka atbilstību loterijas noteikumiem un vai tajā nav iekļautas aizliegtās preces vai pakalpojumi.
 5. Ja čeks atbilst loterijas noteikumiem, informācijas centra darbinieks apzīmogos atbilstošo čeku, un piedāvās Tev izvilkt vienu momentloterijas kartīti no loterijas urnas, kas atrodas t/c Mols informācijas centrā.
 6. Būsi laimējis individuālo golfa spēles iepazīšanās nodarbību golfa klubā Viesturi Golfs, ja izvilksi loterijas kartīti ar tekstu: “Apsveicam! Jūs esat laimējis individuālu golfa spēles iepazīšanās nodarbību golfa klubā Viesturi Golfs!”
 7. Katrs akcijas dalībnieks, izpildot akcijas nosacījumus, var piedalīties akcijā neierobežotu skaitu reižu.
 8. Balvu skaits ir ierobežots: 80 gab. individuālās golfa spēles iepazīšanās nodarbības golfa klubā Viesturi Golfs, katra 42,35 EUR vērtībā.
 9. Loterijā nedrīkst piedalīties: t/c Mols administrācijas pārstāvji, t/c Mols atrodošos  veikalu darbinieki un strādājošie apkalpojošo uzņēmumu darbinieki. Ja šis noteikums tiek pārkāpts un par kādu no izlozes uzvarētājiem kļūst persona, kas nav tiesīga piedalīties izlozē, balva paliek t/c Mols īpašnieka SIA „Tirdzniecības centrs Mols” īpašumā.
 10. Ar pilniem Loterijas noteikumiem, kurus apstiprinājusi Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Inspekcija, var iepazīties mājas lapā www.mols.lv vai t/c Mols informācijas centrā.