Dalies

Tirdzniecības centrs “Mols” sakarā ar 21.jubilejas svinībām aicina uz Daumanta Kalniņa koncertu

Šī gada augustā tirdzniecības centrs “Mols” svin savu otro pilngadību. Tam par godu 21. augustā plkst. 17.00 t/c skatuves zonā ikviens ir aicināts īpaši tirdzniecības centra “Mols” 21. jubilejai par godu uz Daumanta Kalniņa koncertu.

Par godu savai 21.jubilejai t/c “Mols” š.g. 21.augustā plkst. 17.00, kā īstai dzimšanas dienai piedien, iepriecinās apmeklētājus ar gardu kūku. Kā arī klātesošos ar savu skanīgo balsi priecēs šarmantais un talantīgais solists Daumants Kalniņš.

Latvijā pirmais modernais tirdzniecības centrs savas durvis apmeklētājiem vērā vēl pagājušajā gadsimtā, 1998.gada augustā, bet jau 2002.gadā piedzīvoja paplašināšanos. 21 pastāvēšanas gada laikā t/c “Mols” īpaši iecienījuši tieši stiprā dzimuma pārstāvji, atzīstot, ka veikalā kompaktais plānojums, daudzskaitlīgās stāvvietas gan auto, gan motocikliem un optimālais iepirkšanās vietu klāsts ir īpaši novērtēts tieši vīriešu starpā. Rūpējoties par apmeklētāju labsajūtu, t/c ir pieejama plaša atpūtas zona, kur iespējams satikties ar draugiem vai biznesa partneriem, baudīt gardus ēdienus, skatīties aktuālākās sporta spēles uz lielā ekrāna, bez maksas izmantot iPad vai lasīt laikrakstus. Savukārt, pēc šovasar īstenotās Krasta ielas rekonstrukcijas, tirdzniecības centru sasniegt ir vēl patīkamāk un ērtāk – autobraucējiem vairs nav jāsatraucas par sastrēgumiem, bet atjaunotajā stāvlaukumā pietiks vietas visiem apmeklētāju spēkratiem.

Pasākums ir paredzēts visiem interesentiem un norisinās bez maksas.