Dalies

TC Mols darba kārtība no 15.novembra

Sākot no 2021. gada 15. novembri tirdzniecības centrā “Mols” darba dienās strādās VISI veikali un pakalpojumu sniedzēji.

TC Mols darba laiks 10:00-21:00.

Rimi Hypermarket darba laiks 08:00-22:00.

TC Mols darbojas “zaļajā režīmā” jeb visi tirdzniecības pakalpojumi tiks sniegti epidemioloģiski drošā vidē. Pie TC “Mols” ieejas būs nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (derīgu pasi vai ID karti).

Bērni līdz 12 gadu vecumam varēs piedalīties pakalpojuma saņemšanā bez sadarbspējīga sertifikāta tādas pilngadīgas personas pavadībā, kura ir pilnībā vakcinēta vai pārslimojusi, savukārt bērniem no 12 gadu vecuma būs jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testa negatīvu rezultātu, kā arī personu apliecinošs dokuments (derīga skolēna apliecība līdz 15 g.v, pase vai ID karte).

Arī sestdienās, svētdienās un svētku dienās TC “Mols” pakalpojumi tiks sniegti “zaļajā režīmā” jeb epidemioloģiski drošā vidē, nodrošinot tikai pirmās nepieciešamības tirdzniecības vietu pakalpojumu sniegšanu.