Dalies

T/c Mols paziņojums

Sakarā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību un izsludināto ārkārtas situāciju valstī, t/c “Mols” informē par patlaban ieviestajiem papildu drošības pasākumiem un tirdzniecības centra darbību:

  • T/c “Mols” darba laiks šobrīd nav mainīts. Tomēr pastāvīgi sekojam līdzi situācijai valstī, kā arī valdības un atbildīgo veselības nozares iestāžu paziņojumiem un rīkojumiem;
  • Balstoties uz Ministru kabineta rīkojumā noteikto aizliegumu rīkot masu pasākumus un pulcēšanās, kurās piedalās vairāk kā 50 cilvēki, t/c “Mols” ir atcēlis visus pasākumus  un aktivitātes līdz aprīļa beigām;
  • Rūpēs par t/c “Mols” veikalu darbinieku un apmeklētāju veselību un iespēju robežās pasargātu no vīrusu slimības pārnēsāšanas, jau no 28. februāra t/c “Mols” pie ieejām, labierīcībām un dienesta telpās – pie darbinieku labierīcībām, preču piegādes zonām, atpūtas telpās –  ir uzstādītas roku dezinfekcijas iekārtas. Tirdzniecības centra telpās regulāri tiek veikti uzkopšanas un dezinfekcijas darbi, pastiprinātu uzmanību pievēršot saskarsmes virsmām.
  • Lai maksimāli izslēgtu jebkādu vīrusa izplatīšanos risku tirdzniecības centrā, visi t/c nomnieki ir nodrošināti ar precīzu informāciju par higiēnas un drošības pasākumu ievērošanu gan savā darba vietā, gan arī vietās, kas ir pieejamas veikalu apmeklētājiem, kā arī par preventīviem pasākumiem vīrusu slimību ierobežošanai, kas iekļauj ieteikumus kā izvairīties no saslimšanas, kā arī pazīmes, kas var liecināt par saslimšanu un rīcību aizdomu par iespējamo saslimšanu ar koronavīrusu Covid-19 gadījumā.

T/c “Mols” ievēro visus piesardzības noteikumus, valdības un vietējo varas iestāžu sniegtās vadlīnijas, kā arī Pasaules Veselības organizācijas (PVO) norādījumus par vīrusa izplatības ierobežošanu, lai izmaiņu gadījumā varētu nekavējoties ieviest nepieciešamos piesardzības pasākumus un informētu par tiem t/c “Mols” partnerus un apmeklētājus.

Aktuālā informācija regulāri tiks ievietota t/c Mols mājas lapā, un sociālo tīklu lapās – Facebook un Instagram kontos.

Veselību vēlot!

T/c “Mols” administrācija