Dalies

Pasākuma „Latvijas Gada motocikls 2021” rezultāti

Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides objektam, šogad tiek rīkots pasākums „Latvijas Gada motocikls 2021”. Konkurss notika septīto reizi (www.gadamotocikls.lv;  facebook: gada motocikls; twitter: gadamotocikls) no 1.maija līdz 1.jūlijam. Tirdzniecības centra “Mols” ceļojošā balva, kuru darinājis juveliermākslinieks Oļegs Auzers, tika pasniegta 8.jūlijā, plkst.12.00 t/c “Mols” stāvvietas laukuma 4.stāvā.

Diemžēl 2020. gada sezonā, konkurss nenotika C19 pandēmijas ierobežojumu dēļ, jo nebija iespējas pilnvērtīgu motociklu modeļu klāsta nodrošināšana. Arī šajā sezonā iztrūkst atsevišķi zīmoli, kuru pārstāvji nespēj piedāvāt tirgū attiecīgā daudzumā esošos modeļus.

Vietnē www.gadamotocikls.lv katram Latvijas moto entuziastam bija iespēja nobalsot TAUTAS BALSOJUMĀ (www.gadamotocikls.lv vai FB “Gada Motocikls”)  par savu favorītu.

Esam patiesi priecīgi sadarboties ar „Latvijas Gada Motocikls” komandu jau septīto gadu un titula pasniegšana ik gadu ir vienu no vasaras gaidītākajiem notikumiem gan pasākuma dalībniekiem, gan arī tirdzniecības centra apmeklētājiem. Arī šogad konkursa uzvarētājam tika pasniegta īpašā tirdzniecības centra “Mols” ceļojošā balva „Latvijas Gada Motocikls”, kuru veidojis latviešu juveliermākslinieks Oļegs Auzers,” par „Latvijas Gada motocikls 2021” stāsta ilggadējā konkursa partnera t/c „Mols” vadītāja Una Tukiša.