Dalies

“Māksla dāvināt mākslu 3” – Bazar’t aicina uz saulgriežu izstādi un darbu pārdošanu.

No 15. decembra līdz 31. janvārim tirdzniecības centra „Mols” 2. stāvā vairāk kā mēneša garumā 600 kvm platībā norisināsies mākslas galerijas „Bazar’t” – pašmāju mākslinieku sarūpēta mākslas darbu izstāde – darbu pārdošana.

Mākslas galerija „Bazar’t” jau trešo gadu pēc kārtas aicina uz Latvijas profesionālo laikmetīgo mākslinieku un dizaineru kopdarbu izstādi “Māksla dāvināt mākslu 3”, kura nu jau veidojusies kā skaista Ziemassvētku laika ikgadēja tradīcija, ļaujot vienotas tematikas ietvaros iepazīt dažādu mākslinieku darbus un tos iegādāties sev un līdzcilvēkiem svētkos. Izstādē piedalās talantīgi mākslinieki un jomas profesionāļi, kas savos darbos apvieno gleznieciski, grafiskās estētiskās kvalitātes un svētku laikam atbilstošu tematiku. Izstādē “Mākslas dāvināt mākslu 3” būs skatāmi darbi, kurus radījuši vairāk nekā 80 pašmāju autori, tostarp: Alise Mediņa, Ivonna Zīle, Līva Paklane Fanelli, Sarmīte Caune, Ilze Smildziņa, Kristīne Kvitka, Kaspars Perskis, Igors Bernāts, Pēteris Līdaka un daudzi citi, kuru darbos nepārprotami jūt paškritiku un augstu kvalitāti attiecībā uz izstādāmo darbu. Līdzās audekliem un glezniecības darbiem būs skatāmi arī dizaina, keramikas, tēlniecības un stikla mākslinieku darbi. Tāpat, īpaši skaistas,  krāsainas, un iegādājamas būs fantastiskās, košās un sirsnīgās Gaidas Kaļķes papier mache tehnikā veidotās eglīšu rotas. Mākslas galerija “Bazart” un tās mākslinieki vēlas īpaši pateikties t/c “Mols” par iespēju mākslai nonākt tuvāk Latvijas cilvēkiem – tos priecējot jau trešo gadu!

Izstāde “Māksla dāvināt mākslu 3” būs skatāma no 15. decembra līdz 31. janvārim, katru dienu no pulksten 12:00 līdz 19:00. Izstādes atklāšanas svinības un tikšanās ar māksliniekiem notiks 16. decembrī, pulksten 18:00. Tajā pat laikā apmeklētājus blakus zālē priecēs ikonu biedrības izstāde “Klusums”, kurā piedalās Latvijas un Zviedrijas ikonu mākslinieki.

Mākslas galerija „Bazar’t” jau trešo gadu atrodas tirdzniecības centra „Mols” 2. stāvā, Rīgā, Krasta ielā 46.