Dalies

“Distinguished Gentleman’s Ride 2022” noslēguma pasākums Molā!

Otro reizi Rīgā, 22.maijā notiks pasaules mēroga motociklistu pasākums “Distinguished Gentleman’s Ride 2022” ar mērķi piesaistīt līdzekļus, veicināt izpratni par prostatas vēža pētījumiem, vīriešu garīgās veselības programmām “Movember Foundation”.

“Distinguished Gentleman’s Ride 2022” dalībnieki pasākuma laikā ziedo vietnē www.gentlemansride.com un līdzekļi tiek novirzīti slimības izpētei. Rīgā šobrīd jau vairāki desmiti motociklistu ir pieteikušies braucienam, kas vienlaicīgi norisināties visā pasaulē.

Brauciens un pasākums notiks ieplānotā maršrutā. Tikšanās 22.maijā plkst 09.15 Brīvības gatvē 401C. Tālāk brauciens uz t/c “Mols”, kur 11:00  būs tikšanās ar Dr. Viesturu Rudzīti un mūziķi (ģitāra) Ati Zviedri (”The Rolltones”)  

“Distinguished Gentleman’s Ride 2022” dalībnieki pārvietojas ar klasiska un vintage stila braucamajiem – classic, scrambler, bobber, flat track, chopper, sidecar utml.  Pēc etiķetes braucējiem jāvelk smalka stila apģērbu, zīda vestes, tvīda uzvalkus, jābūt pieklājīgiem gan uz ceļa, gan ikdienā.Tā arī ir šī pasākuma rozīnīte publikas uzmanības piesaistīšanai.

“Distinguished Gentleman’s Ride” dibinātājs ir Marks Hava (Mark Hawwa) no Sidnejas, Austrālijā.  2012. gadā vairāk nekā 2500 motobraucēju piedalījās pasākumos 64 pilsētās. Pasākuma panākumi pamudināja organizētājus apsvērt, kā to varētu izmantot labdarības atbalstīšanai.

Arnis Blodons “Triumph Rīga”pārstāvis, pasākuma organizētājs: “DGR ir viens no tiem pasākumiem, kurš liek paraudzīties uz motociklistiem, kā ne tikai stilīgu un vasarīga laika pavadītāju publiku, bet arī kā uz sociāli atbildīgiem pilsoņiem. Viņi ar šādu pasākumu, vienotību visos kontinentos, pievērš uzmanību garīgās veselības nozīmei sabiedrībā  un vēža agrīnās diagnostikas izpētei. Tas ir vienreizēji, ja kustība vienas dienas laikā piesaista ziedojumus daudzu desmitu miljonu apmērā visā pasaulē.”

Una Tukiša t/c “Mols” vadītāja: “Mums ir patiess prieks par t/c “Mols” ilggadējo sadarbību ar Latvijas Motoklubu asociāciju, ar kuru kopā, līdztekus jau iecienītajiem Moto sezonas atklāšanas un Latvijas Gada Motocikls balvas piešķiršanas pasākumiem, šogad pirmo reizi t/c “Mols” norisināsies arī “Distinguished Gentleman’s Ride 2022”. Jo īpaši priecājamies, ka šo pasākumu un unikālu klasisko motociklu izstādi t/c “Mols” no 19. – 26.maijam varēs apskatīt ikviens interesents.”

  Šogad Latvijā, Rīgā pasākumu organizē “Triumph Rīga” sadarbībā ar t/c “Mols”. To atbalsta “Royal Enfield Latvia”un “Bmw Motorrad Latvija”.