Dalies

Latvijas Gada auto 2023 lielā testa diena pie TC Mols

Jau šajā sestdienā, 3. septembrī, no pulksten 11 līdz 18 pie tirdzniecības centra “Mols”, Rīgā, notiks “Latvijas Gada auto testa diena Molā”. Pasākumā vienuviet būs sastopami jaunākie auto modeļi Latvijā, kas būs pieejami izmēģinājuma braucieniem. Notiks arī lekcijas par satiksmes drošību un mērīšanās ar prasmēm veiklības braucienā.

“Ir prieks, ka konkursā pieaug elektroauto pārstāvniecība. Šis pasākums ir unikāla iespēja apskatīt un notestēt dažādu tehnisko parametru, dizainu un cenu kategoriju automašīnas vienuviet,” aicina tirdzniecības centra “Mols” vadītāja Una Tukiša.

“Latvijas gada auto testa dienā Molā” varēs pieteikties testa braucieniem, izvēloties konkrētu laiku un veicot pierakstu pie katra automobiļa pārstāvjiem. Pēc tam savā rezervētajā laikā dodieties ar automobili testa braucienā. Jāatceras paņemt līdzi derīgu autovadītāja apliecību.

“Pasākums septembrī t/c “Mols” jau ir kļuvis par stabilu konkursa “Latvijas Gada auto” tradīciju. Šeit sabiedrībai atrādām gan titula “Latvijas Gada auto 2023″ pretendentus, gan arī citus aktuālākos, Latvijā pieejamos auto modeļus,” stāsta pasākuma rīkotājs Māris Ozoliņš. “Tā ir lieliska iespēja tos visus sastapt un izmēģināt vienuviet. Tas ir īpaši izdevīgi, ja plānojat jauna auto iegādi, jo, savstarpēji salīdzinot interesējošus auto, var veikt pārdomātāku izvēli.”

Dienas garumā notiks arī bezmaksas semināri par drošas braukšanas principiem “Latvijas Gada auto 2023” žūrijas priekšsēdētāja Ata Jansona vadībā. Savukārt azartiskākie varēs pierādīt savas prasmes veiklības braucienā īpaši izveidotā trasē. Veiklākajam braucienam balvā automobilis uz nedēļas nogali ar pilnu degvielas tvertni. Savukārt “Shell Helix” teltī testa brauciena dalībnieki varēs laimēt dažādas balvas. Pasākumu vadīs “Latvijas Gada auto 2023” žūrijas biedrs Normunds Avotiņš.